KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.

Započni novu temu  Index boarda » MobilniSvet.Com » Novosti Strana «  1, 2, 3, 4  » 
Autoru Poruka
 Dushan_87 OffLine Neredovni učesnik - Uto, 02. Maj 2006. 21:11
Korisnikov avatar
btw nije losa nova verzija sajta... od 1 do 5 od mene dobija 4 ;)

nego da li je ovo greska? hajlajtovano je...

Slika
55 poruka od Uto, 02. Avg 2005. 09:07
• negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
 blade_bre OffLine Mobil stručnjak - Uto, 02. Maj 2006. 21:14
Korisnikov avatar
migi, ta slika!! Avatar... gde si to nasao?? To je prvi mobilni telefon.. jel tako? haha

Tip: pod "saznaj" bilo bi lepo imati i "zanimljivosti"-neke interesantne stvari vezane za mobilne telefone,tipa kako im je spasao/ugrozio zivot... i tako nesto... + "hronologija" il tako nesto,gde ce postojati istorija mobilnih telefona,kako su nastali,kako su nastajale mreze,tehnologije,brendovi,modeli... kljucni ljudi u tom svetu itd.

eto

poz
725 poruka od Uto, 24. Jan 2006. 23:34
• Novi Sad
...shit happens... keep d smile!
 fain2daniel OffLine Mobil manijak - Uto, 02. Maj 2006. 21:54
Korisnikov avatar
jeste da smo svi navikli na standardni interfejs sajta ali moram reci da ovo prija za oci jer je ova vizuelna korekcija najavljena jos odavno i nisam mogao da verujem kad sam video :ohmy: super je ali cekam da vidim kada sve sredite i bude sve funkcionalno 100%
1645 poruka od Pon, 14. Feb 2005. 03:04
• Jönköping
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3
 Lobachewsky OffLine Gatekeeper - Uto, 02. Maj 2006. 22:59
Korisnikov avatar
Dodao bih i ovaj mali predlog u vezi foruma, krajnje nebitan:
Sta mislis da se u podacima o clanu stavi i MOBILNI TELEFON koji taj clan ima? Kad je vec sajt o mobilnim telefonima, ta informacija je podjednako zanimljiva i potrebna kao i ostale...
3734 poruka od Uto, 30. Avg 2005. 07:56
• Dunavska obala : • Huawei P20 lite DS
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim
 Mina OffLine Novajlija - Uto, 02. Maj 2006. 23:37
Korisnikov avatar
Dushane, jeste, provukla se greska, ali mislim da ce nas admin to brzo srediti. Ipak, ovo je bio veliki posao. Po broju poruka se vidi da nisam mobil manijak, ali ova brza pretraga ( a tek poredjenje modeeellaaa) me prosto zadrzi deset puta duze na sajtu nego sto je to ranije bio slucaj.
18 poruka od Ned, 06. Feb 2005. 16:21
 MilančeBGD OffLine Expert - Sre, 03. Maj 2006. 17:57
Korisnikov avatar
Lobachewsky, ja sam to isto hteo da predlozim,i mislim da bi to trebalo da se stavi jer je ovo sajt o mobilnima a ne o automobilima ili necemu drugom.
3895 poruka od Uto, 13. Dec 2005. 15:38
• Beograd : • Sony Xperia U : • SE K800i
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...
 Ninolina OffLine Moderator - Sre, 03. Maj 2006. 18:02
Korisnikov avatar
Lobachewsky, milan91, evo i ja podržavam tu ideju...i meni je više puta palo na pamet da bi se mnogo lakše sporazumevali na forumu kad bi unapred znali ko ima koji mobilni... :wink:
4168 poruka od Sre, 07. Dec 2005. 08:42
• Beograd : • Galaxy S7 : • Galaxy S6
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY S7 *** GALAXY S6 ***
 kroko035 OffLine Entuzijasta - Sre, 03. Maj 2006. 21:59
Korisnikov avatar
:lol: Dali bi trebalo da se podelimo na klanove, znate onaj vic o crnogorcima,ili vec pomeni moze i rat da izbije :lol: ma naravno zezem se :D ija volim da znam sta ko nosi i koristi evo ja imam 6680 :D sto setice sajta u prvom momentu :o :shock: ali kada covek malo udje u sve to :roll: radi kao leptir svaka cast! 8) 8) 8)
201 poruka od Pet, 14. Apr 2006. 19:51
• Jagodina
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!
 Ninolina OffLine Moderator - Sre, 03. Maj 2006. 22:15
Korisnikov avatar
kroko035, nije ta informacija da zavadi...nego radi lakše komunikacije...ima dosta bespotrebnih postova sa pitanjima o kom telefonu neko nešto pita...a to bi se ovako sigurno izbeglo...I naravno brže bi se nekome pomoglo... :wink:

A tu informaciju o modelu telefona koji koristite, trebalo bi smestiti u samom postu pored Nick-a... 8)
4168 poruka od Sre, 07. Dec 2005. 08:42
• Beograd : • Galaxy S7 : • Galaxy S6
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY S7 *** GALAXY S6 ***
 Dexter OffLine Expert - Sre, 03. Maj 2006. 22:29
Korisnikov avatar
Pa dobro,moglo bi da se stavi kad se registruju da stave i model telefona ili onako u potpisu da postavi model telefona ili onaj userbar ali vidim da se adminu/modusu to bash i ne dopada tako da...
3854 poruka od Pon, 23. Avg 2004. 12:06
• Beograd : • Samsung S8
 kalinicm OffLine Administrator - Čet, 04. Maj 2006. 10:31
Korisnikov avatar
Pregledao sam sada tu mogućnost, nije nikakav problem sem vremena. Molim da se samo malo strpite da se odrade neke stvari koje su u toku i ništa nije problem.
502 poruka od Pon, 01. Sep 2003. 23:35
• Beograd
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com
 Dushan_87 OffLine Neredovni učesnik - Čet, 04. Maj 2006. 16:38
Korisnikov avatar
e da jos nesto sam hteo da dodam o izgledu nove verzije: nekako ove premijere bi lepse izgledale sa leve strane! zar ne?
55 poruka od Uto, 02. Avg 2005. 09:07
• negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
 Dexter OffLine Expert - Čet, 04. Maj 2006. 16:40
Korisnikov avatar
To sam i ja mislio alo to je zato shto smo se navikli tako...Bolje je ovako sa desne strane chinimi se,samo se treba navici... :wink:
 kalinicm OffLine Administrator - Čet, 04. Maj 2006. 16:42
Korisnikov avatar
Ima više faktora koji su uticali da to bude desno, pa će tu i ostati - žao mi je Dušane, ne mogu da prebacim na drugu stranu - moraćeš da savladaš stare navike ;) .

Konačno smo počeli sa vestima, prvi na red je sticajem okolnosti došao Opera Mini 2.0 pretraživač. Ubuduće je to koncept po kome će biti objavljivane vesti svakodnevno nadam se. ;)
• Beograd
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com
 Dexter OffLine Expert - Čet, 04. Maj 2006. 16:56
Korisnikov avatar
Primetio sam za vesti i sve pohvale za to,napokon da se ta pochetna strana redovno azurira i da uvek ima novosti... :) Shto se mene tiche,mogu reci da sam se skoro navikao na novi izgled...
 rower OffLine Redovni učesnik - Čet, 04. Maj 2006. 18:54
Korisnikov avatar
Pa evo ja sam proveo nekoliko sati na sajtu u vise navrata i pocinjem da se navikavam!
Za prednosti sam vec rekao tako da polako stvari dolaze na svoje mesto!
I odlicno ce biti ako se vesti budu redovno azurirale! 8) :wink:
136 poruka od Čet, 10. Nov 2005. 13:52
• Beograd
 kljaja OffLine Mobil stručnjak - Čet, 04. Maj 2006. 19:09
Korisnikov avatar
EEE!Ovo me je prijatno iznenadilo,ove novosti sto se tice softvera i bilo cega sto je vezano za telefone i dogadjaje koji prate svet mobilne telfonije i sl...jos jedan plus od mene...jedva cekam da vidim kako ce na kraju funkcionisati ova nova verzija sajta
717 poruka od Pet, 30. Sep 2005. 21:43
• Krusevac
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...
 Koren OffLine Mobil poznavalac - Čet, 04. Maj 2006. 20:11
Korisnikov avatar
Iako sam "novi kolacic" :D kada je forum u pitanju, sajt posecujem dosta dugo i uvek ga konsultujem kada imam dilemu oko mobilnih pitanja! :)

Novi izgled mi se dopada i smatram da je dosta funkcionalniji! Sve pohvale za pocetnu stranicu, sada stvarno odrazava svoje ime, tj stranicu od koje cu uvek pocinjati! :lol:

Dajem svoj glas da se (kada se nadje vremena) doda malo vise infomacija o prodavnicama u vidu opreme, garancije........ Mozda i da se posetiocima pruzi mogucnost da ocene prodavnicu u kojoj su pazarili telefon!

PozZ
670 poruka od Ned, 16. Apr 2006. 09:09
• Beograd : • Samsung Note 2
 aleksa... OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 04. Maj 2006. 20:58
pravo osveženje još kad bude gotova finalna verzija sajta biće sjajan zato sve pohvale za novi sajt
1 poruka od Ned, 11. Dec 2005. 21:11
• SCG.Sombor
 kalinicm OffLine Administrator - Pet, 05. Maj 2006. 12:03
Korisnikov avatar
Od danas će i male vesti biti vrlo aktivne, trudićemo se da nam ni jedna bitna informacija ne promakne a da je ne spomenemo u malim vestima - "Informacije". Sve je spremno za redovno dodavanje velikih vesti, očekujem da će se i male i velike vesti stabilizovati u toku sledeće nedelje. Od tada pa nadalje očekujte vrlo aktivnu prvu stranu.
• Beograd
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ]  Strana «  1, 2, 3, 4  » 

Index boarda » MobilniSvet.Com » Novosti