KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS
Autoru Poruka
 paja_186 OffLine Redovni učesnik - Uto, 19. Okt 2010. 17:02
Jel moze da se instalira Corel na n97, da bi se pravile pripreme za stampu (plakati, flajeri) i da li je komlikovano raditi sa njim?
107 poruka od Sre, 19. Mar 2008. 03:37
BlackBerry 8800
 hibiskus OffLine Mobil poznavalac - Uto, 19. Okt 2010. 17:11
Korisnikov avatar
ja jedino sto sam cuo da postoji fotosop za android telefone (mada ga nisam probao i ne znam kako radi), doduse hvale ga dosta. Ne verujem da je to neka klasicna verzija u portabl pakovanju, vec mislim daje to samo skup filtera i posesavanja da mozes malo slike za "zasarenis", tako da i ako postoji corel za symbian, u sta cisto sumnjam, na neku kvalitetnu pripremu treba zaboraviti
666 poruka od Sre, 18. Mar 2009. 01:34
http://www.flickr.com/photos/58284760@N08/
 telep OffLine Expert - Uto, 19. Okt 2010. 17:22
Korisnikov avatar
Taj photoshop je ništa drugo do najobičnije aplikacije za igranje sa slikama kakvih ima na svim platformama, čak je i jedna od lošijih.
2210 poruka od Pon, 22. Okt 2007. 04:23
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White
 djolex OffLine Mobil manijak - Uto, 19. Okt 2010. 17:46
Korisnikov avatar
Corel je programiran za Windows, Mac i eventualno neki drugi PC operativni sistem što znači da će se teško napraviti neka mobilna verzija jer za to treba uložiti dosta truda, platiti programere, etc. a najgore od svega je to što bi mali broj ljudi kupio takvu aplikaciju.
1125 poruka od Ned, 27. Apr 2008. 19:26
Nokia Lumia 630
 paja_186 OffLine Redovni učesnik - Čet, 21. Okt 2010. 02:09
Hvala puno na odgovorima, nisam ni ocekivao da ima, ali bolje da pitam ljude koji su upuceni, nego da lutam kao muva bez glave
107 poruka od Sre, 19. Mar 2008. 03:37
BlackBerry 8800
Započni novu temu   [ 5 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Symbian OS