KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Siemens/BenQ Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 Zoka OffLine Mobil manijak - Čet, 21. Jul 2005. 22:07
Slazem se sa Ivanom...ipak je to uredjaj, a ne neka tasnica....Mislim stvarno, ali dobro, opet ima ljudi koji to kupuju... :lol: :lol:
1204 poruka od Sub, 18. Jun 2005. 15:07
• Pančevo(Sarajevo u srcu)
 stefank OffLine Mobil manijak - Čet, 21. Jul 2005. 22:23
Korisnikov avatar
Nije whatever, dijamanti su maaaaalcice skuplji... :D Meni se bas nije dopalo na T500... :dry: Mada slazem se da je glupo kachiti. :)
1674 poruka od Ned, 10. Okt 2004. 16:00
• Podgorica
 ivana_ns OffLine Povremeni posetilac - Čet, 21. Jul 2005. 22:45
Korisnikov avatar
To je trebalo da zvuci ovako: dijamanti ili Svarovski, efekat je isti - glup i nepotreban.... :wink:
A ko kupi konkretno ovaj fon, mora da je mnoooooogo zaludan, a pri tome ima i brdo kesa koji ne zna vise gde da baci....
T 500 je odlican za devojke: mali (dakle staje u svaku torbicu, pa i najminijaturniji dzep), ima "zenski" meni (kalendar za "one" dane, bioritam i sta sve ne) i bas je sladak! A nisam ni ocekivala da bi se dopao muskarcu, mislim to bi bilo zabrinjavajuce.... :lol:
22 poruka od Sre, 28. Jul 2004. 15:50
• NS
 ivana_ns OffLine Povremeni posetilac - Pet, 22. Jul 2005. 12:06
Korisnikov avatar
Sta znam, meni je taj T500 i svojevremeno, a i sada (s tim sto je ipak malo zastareo, nema cak ni MMS) vrh sto se tice fonova za devojke.... Mada ne bih rekla da ima neke konkurencije na tom polju (slobodno me ispravi ako gresim).... I zadjosmo u off-topic.... :roll:
22 poruka od Sre, 28. Jul 2004. 15:50
• NS
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Siemens/BenQ