KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Siemens/BenQ
Autoru Poruka
 bole OffLine Novajlija - Pet, 13. Avg 2004. 17:08
kakve su slike na ovom modelu? -
11 poruka od Pet, 16. Jul 2004. 10:39
• novi sad
 Ludak OffLine Mobil stručnjak - Pet, 13. Avg 2004. 17:23
Korisnikov avatar
Solidan telefon, malo krckave maske, ali ne mari. Po mom mišljenju je za tu cenu odličan(mada je mnogo bolje skupiti još malo novca i kupiti CX65). Jedino je ekran malo taman, ali displej je ipak dovoljno svetao i boje su dovoljno žive, mada gubi u koliko se poredi sa displejem na 6230(kažem to, jer imaju istu rezoluciju).

Kad sve saberem i oduzmem doliazim do sledećeg zaključka:

Ti ne želiš smartfon, već običan telefon i c65 je odličan za tu cenu, ali za malo veći novac možeš da nabaviš CX65 koji je nebrojano mnogo puta bolji od c65.

Ja preporučujem CX65, u koliko nemaš novca, uzmi c65. :D
870 poruka od Sub, 07. Avg 2004. 17:15
• Zemlja telefona
U susret novim izazovima...
 Ferrari F430 OffLine Banned - Sub, 23. Okt 2004. 17:42
Korisnikov avatar
Da,telefon je zaista odličan.Kamera je za tu klasu super,kao i funkcije.Na testu je bolji od siemensa s65
68 poruka od Sub, 23. Okt 2004. 09:08
 petarm OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 09. Maj 2005. 17:38
Korisnikov avatar
Tek u zadnje vreme sam poceo da se zanimam za razne performanse mobilnih telefona pa mi nije bas sve jasno kako i zasto. Ovaj telefon mi se bas svidja (lepo izgleda, ima kameru, nema veliki ekran).

Nesto sam vec procitao u komentarima u vezi telefona, ali zamolio bih za malo detaljniji i razumljiviji komentar.

Zanima me da li i kako moze da se reprodukuje muzika na c65 (mp3, wav, ...).
Ako je to i jeste izvodljivo sledece sto me zanima je da li i kako moze da se poveca kapacitet memorije (jer jedno bez drugog bas i ne ide).

Hvala unapred
1 poruka od Pon, 09. Maj 2005. 17:21
 JovanT OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 03. Jul 2005. 14:25
Pošto u telefonu trenutno ima firmware verzije 12 želeo bih da isti upgrade-ujem na neku bolju verziju a samim tim i dobijem mogućnost reprodukovanja video fajlova.

Koji tačno kabal treba da kupim? Video sam u jednoj prodavnici u Nišu da prodaju kabal za Siemens C65 koji sa jedne strane ima priključak sličan onom na punjaču dok sa druge strane ima običan USB priključak. Znam da postoje 3 vrste kabla ali me zanima da li ću sa ovim moći da izvršimo zamenu firmware-a.

Koju verziju firmware-a mi preporučujete? Koliko znam, poslednja zvanična verzija koju je sam Siemens izdao je 25. Na www.siemensmania.cz sam video da postoji i firmware verzije 50. Koja poboljšanja on donosi i kako se pokazao u radu? Koliko je bezbedno instalirati taj firmware na telefon? Da li se nakon intaliranja tog firmware-a može dobiti prevod menija na srpski jezik?

Da li je moguće menjanje osnovnog menija ovog telefona. Pri tome podrazumevam menjanje samih ikona kao i dodavanje nekih novih stavki u sam telefon.

Da li je nakon povezivanja telefona sa računarom moguće pristupiti sistemskim folderima? Želeo bih da onaj iritirajući zvuk kamere zamenim nekim drugim kao i da promenim još nešto ako je moguće...

Unapred vam hvala na odgovorima.
Pozdrav!
2 poruka od Ned, 03. Jul 2005. 14:14
 Stefanko OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 03. Jul 2005. 23:18
Ikonice je veoma lako i bezbedno promeniti, dok za dodavanje novih elemenata ne znam. Moguce je pristupiti sistemskim folderima i izkljuciti/zameniti taj zvuk za kamericu (ja sam to uradio na mom tel.) ali ti je potreban jedan programcic. Ako hoces poslacu ti ga samo mi kazi mail.
9 poruka od Pet, 01. Jul 2005. 00:06
 murke OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 20. Nov 2005. 17:00
Ne mogu da saljem mms, a mogu da ga primim, sve sam podesio ali opet nece. Da li neko zna do cega je?
2 poruka od Pon, 26. Sep 2005. 22:35
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Siemens/BenQ