KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » ZTE
Autoru Poruka
 acamatic OffLine Expert - Sub, 19. Okt 2019. 10:12
Korisnikov avatar
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191019/fa7a7d229ba5e2f9a53ebb00ec0cddc9.jpg[/img]
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191019/e2e978f832c23ccd29b84143f5e7459b.jpg[/img]
Čudno da još niko nije izbacio ovaj model.
Baš me zanima kako li se ponaša baterija ovog kapaciteta sa dva ekrana?
I jel uopšte neko video ovaj mob uživo?
https://gsmarena.com/zte_nubia_z20-9780.php
3687 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 Apolo OffLine Expert - Sub, 19. Okt 2019. 11:00
Korisnikov avatar
Jako lepo telefon. Ovaj fazon sa dva ekrana su po meni odradili bolje nego Xiaomi.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
3198 poruka od Čet, 26. Dec 2013. 21:37
• Beograd : • Huawei P30 : • Samsung A6+
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Sub, 19. Okt 2019. 11:44
Bilo je i pre takvih telefona. Vivo NEX Dual Display je imao dupli ekran. Po mom misljenju nepotrebno.
5726 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
: • Oppo Reno 10x Zoom
 acamatic OffLine Expert - Sub, 19. Okt 2019. 13:15
Korisnikov avatar
Nisam nešto u poslednje vreme bio u mobilnom svetu, zato i ne znam. Ali meni je ovo sasvim nepotrebno, ne znam koju svrhu ima uopšte taj drugi ekran, sem da crpi bateriju brže?
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Sub, 19. Okt 2019. 13:38
Korisnikov avatar
Verovatno neće trošiti više, pošto neće oba ekrana raditi istovremeno. Drugi ekran je za selfi i slične stvari, kako bi glavni zauzeo celu prednjicu. Pošto je manji, ako bi se koristio isključivo (ili primarno) drugi ekran, računam da bi baterija trajala neznatno duže.
Sve u svemu, još jedna ideja koja pokušava da reši problem sa obrvama i kapljicama (i eliminiše ih), nekome se sviđa, nekom ne.
Mislim da ga ne bih kupio jer mi dodatni ekran za selfije nije nešto što bi odnelo prevagu pri izboru, a ekrani sa obe strane znače mnogo više otisaka prstiju i mogućnosti za grebanje površina sa kojima se vrši interakcija, tako da sumnjam da će ova ideja biti široko prihvaćena.
9163 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
 niko1a OffLine Mobil poznavalac - Sub, 19. Okt 2019. 13:41
Pa fazon je da taj drugi sluzi kao neki pomocni ekran, i da bude sa selfie, video pozive i slicno, a drugo kao osnovni i bez rupa, notcheva, prednje kamere i istalog, ne bi trebalo da su aktivna u isto vreme oba pa se zato baterija ne bi trosila duplo, i bio je fazon kad slikas ljude onda app prepozna da su ljudi na slici pa upali i taj drugi ekran da bi se oni prema njemu namestili bolje za sliku, e sad to je sve bilo na tom Nex dual ja mislim, al valjda je tako nekako i ovde to sve reseno, bilo bi skroz bezveze da su oba non stop upaljena.
581 poruka od Uto, 27. Jan 2015. 23:46
: • android
 acamatic OffLine Expert - Sub, 19. Okt 2019. 13:43
Korisnikov avatar
Eeh posle vaših komentara, ovo već i ima smisla više nego što sam ja mislio. Sve u svemu, meni ništa ne bi značilo, jer svaki telefon moj je obučen u neku futrolu...
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » ZTE