KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Ostali Strana «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  » 
Autoru Poruka
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Pet, 24. Jul 2015. 03:48
Korisnikov avatar
Upravo sam pogledao video koji je snimio probotzor. Iskreno, jedva čekam novi klip, da vidim kako se ovaj telefon ponaša pri svakodnevnom korišćenju.
Ono što me je stvarno oduševilo jeste izgled telefona. Možemo da volimo ili mrzimo nepoznate i polupoznate kineske proizvođače, ali estetika ovog telefona me je oduševila više nego izgled bilo kojeg flegšip modela ove godine.
Znam da se većina u tome neće složiti sa mnom, ali moje subjektivno mišljenje je takvo. Jedino mu zameram baš velike ivice sa donje i gornje strane.
Istovremeno, vrlo lako sam našao podatak da se isti telefon u Kini prodaje pod imenom iNew v7, i to je još jednom pojačalo moje razočarenje u (dez)informacije koje nam naše kompanije serviraju, konkretno, u ovom slučaju insistiranje na tome da je ovo srpski proizvod i da su naši ljudi učestvovali u kreiranju i dizajniranju ovog telefona.

Kratak osvrt na inew v7:
https://www.youtube.com/watch?v=EQMjlZgnGvA

Koliko vidim, jedina razlika u odnosu na Teslu 6 je u kameri, koja je u "srpskom" telefonu 13, a u kineskom 16 MP.
I na kraju, koliko god da ne volim da me lažu i mrzim da me prave budalom, moram priznati da bih rado kupio ovaj telefon, iz čiste radoznalosti, kao zbog njegovog izgleda. Ako mu cena jednom padne na stotinak evra, naravno, pre toga bi to bilo samo bespotrebno bacanje para.

http://www.benchmark.rs/artikal/test_tesla_smartphone_6-3914

Poslednji put menjao Evindzer dana Pet, 24. Jul 2015. 07:30, izmenjena samo jedanput
8923 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Samsung Galaxy Note8 : • Nokia 3.1 Plus
 Apolo OffLine Expert - Pet, 24. Jul 2015. 06:58
Korisnikov avatar
Evindzer, Nisi jedini kome se svideo izgled telefona, i ja sam prijatno iznenadjen. A ovo da je to srpski brend ne bih komentarisao, lepo si napisao a i neki clanovi ranije.... Kriza identiteta:)
3084 poruka od Čet, 26. Dec 2013. 21:37
• Beograd : • Huawei P30 : • Samsung A6+
 Green OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pet, 24. Jul 2015. 09:45
Onaj ko da pare za ovo je ili zesce zaslepljen laznim patriotizmom ili je jednostavno glup. Ili i jedno i drugo. :dry:
5567 poruka od Pon, 05. Jul 2004. 18:20
: • CPH1919
 Apolo OffLine Expert - Pet, 24. Jul 2015. 10:01
Korisnikov avatar
Green, Upravo tako. Da je bar cena nešto niža pa ajde, ali ovako nema smisla uzimati kada se moze naci jeftiniji proverenog proizvodjaca.
3084 poruka od Čet, 26. Dec 2013. 21:37
• Beograd : • Huawei P30 : • Samsung A6+
 probotzor OffLine Redovni učesnik - Pet, 24. Jul 2015. 10:05
https://www.youtube.com/watch?v=8dwt5b0XS_c&feature=youtu.be

evo benchmarksa, bice jos klipova u toku dana i sutra

EDIT:

https://www.youtube.com/watch?v=jsitHaAtv6o

evo i kako izgleda multimedia na telefonu

Poslednji put menjao znemanja dana Pet, 24. Jul 2015. 19:53, izmenjena samo jedanput
Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni".
110 poruka od Sre, 22. Apr 2015. 17:15
: • iPhone SE : • iPhone 4
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 28. Jul 2015. 21:01
Korisnikov avatar
probotzor, samo napred i navali, nadam se da ćeš uraditi još koji video o ovom telefonu - ionako niko drugi neće, ako to ne uradiš ti.
Da li neko zna ima li ga negde izloženog? Voleo bih da ga malo pogledam. :wink:
 znemanja OffLine Moderator - Uto, 28. Jul 2015. 21:06
Korisnikov avatar
Izložen je u ComTrade prodavnici u TC Ušće.
8181 poruka od Pon, 07. Jul 2008. 22:16
• Beograd : • Samsung Galaxy S9+ : • Samsung Galaxy A6+
Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy A6 Plus , Samsung Galaxy Tab S2 VE 8.0 LTE
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Uto, 28. Jul 2015. 21:12
Korisnikov avatar
Hvala za informaciju. Sutra ću biti u tom kraju, pa se nadam da ću stići da ga malo pogledam, a onda ću preneti utiske. :wink:
 znemanja OffLine Moderator - Uto, 28. Jul 2015. 21:26
Korisnikov avatar
Sutra je promocija Win 10 u Ušću, pa ću svratiti do Microsoft štanda da vidim imaju li šta pametno sa kažu :) Usput ću skoknuti i do ComTrade, baš da pogledam ovo "čudo" koje prodaju za 3 puta veću cenu od realne.
Samsung Galaxy S9 Plus, Samsung Galaxy A6 Plus , Samsung Galaxy Tab S2 VE 8.0 LTE
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Sre, 29. Jul 2015. 22:21
Korisnikov avatar
Upravo sam se vratio iz Ušća, gde je bio izložen Tesla 6.
Pravi utisak prilikom uzimanja u ruku: telefon je prilično kompaktan i tanak - ali plastika deluje jako tanko i nekvalitetno. Na slikama i YT klipovima izgleda i mnogo lepše i mnogo kvalitetnijie.
U ruci leži lepo, nije težak, naprotiv.
Ekran je (za HD IPS) pristojan - i samo toliko. Boje su lepe, ali su blago isprane, ugao vidljivosti nije očajan, ali nije ni sjajan, reakcija na dodir je dobra, brzina prosečna, ali zadovoljavajuća - bilo bi i čudo da je drukčije, jer je uređaj nov i sumnjam da je krcat aplikacijama. Ne znam kakav mu je oleofobski premaz, jer je preko ekrana imao neku lošu foliju, preko koje prst ne klizi baš najbolje.
Kamera: prednju nisam ni palio, a zadnja je apsolutni prosek. Ne stiče se utisak da ima 13 MP. Slike su sa (pod)prosečnom količinom detalja, nisu preterano oštre, uočljivo je prisustvo šuma. HDR ima tendenciju da daje slike ispranih boja, kao i da snima u pretežno žutim nijansama.
Da je cena oko 15000, tada bi bio u cenovnom rangu sa Lumijom 535 ili Sonijem E4, i tada bih mirno mogao da ga preporučim, ovako - za sada nema moju preporuku.
Naravno, ovo su samo moji prvi utisci, stečeni nakon jedva dvadesetak minuta igranja sa telefonom, a ako dobijem priliku da ga malo bolje upoznam, možda se i neki od navedenih utisaka promeni.

Izloženi primerak je bio bele boje.
 Nennad OffLine Mobil poznavalac - Sre, 29. Jul 2015. 22:41
Korisnikov avatar
Добро је ово, али за 150е. Класичан Кинез, са много мана, има доста бољих у том ценовном рангу.
634 poruka od Pet, 23. Jan 2009. 19:01
: • LG G2
 znemanja OffLine Moderator - Sre, 29. Jul 2015. 22:58
Korisnikov avatar
Delim isto mišljenje kao i Evindzer, danas pročačkaš Telsa 6 u Ušću. Lagan, plastika deluje jeftino, ekran je ispod proseka, možda folija koje liči na mat kvari prosek, ali po meni je prikaz ispod proseka. Kamera loša, kako prednja tako i zadnja, više odgovara low end segmentu nego mid rang uređaju. UI je brz, fino radi, jako malo je menjan interfejs pa dosta liči na stock, verovatno zbog toga i dosta brzo radi.
Generalno, za ovo ne bih dao ni 150 evra.
 Oblak985 OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 30. Jul 2015. 08:41
Iskreno, malo sam razocaran utiscima. Bas sam ocekivao da ce biti bolji. Pogotovo sto su im tableti ekstra, i ljudi imaju (uglavnom) pozitivna iskustva. Ipak ce moje "zmajce" ostati tu gde jeste. :lol:
7 poruka od Pon, 15. Jun 2015. 10:07
: • Sony Xperia M2 : • Sony Xperia Tipo
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Sub, 01. Avg 2015. 04:30
Korisnikov avatar
https://www.youtube.com/watch?v=VcNBX9e0y1U
https://www.youtube.com/watch?v=-Es5A1wP3rk
Kad neće da postavi autor klipova, onda ću ja. :D
Jeste da sam se pomalo razočarao telefonom uživo, ali i dalje bih voleo da ga koristim na neko vreme.. jednom kad mu cena padne na nekih 15-tak hiljada. :wink:
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Sub, 01. Avg 2015. 07:46
Korisnikov avatar
Ma bolji tel. od G4 i S6 zajedno! XD

Znaci iNew v7 je Teslica... I Teslu su kinezi morali da prekopiraju. :lol:
7739 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • Nokia 8.1 : • Motorola One
Nokia 8.1 [blue/silver] | Motorola One [black]
1808 wrote: ... propao WP kao muda kroz pocepane gaće
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Sre, 02. Sep 2015. 01:12
Korisnikov avatar
Pre par dana bio u Ušću i video tamnu varijantu ovog modela. Mnogo lepše izgleda od svetle, ne ostavlja utisak toliko jeftine i slabašne plastike, mada je to samo vizuelno poboljšanje, a i mnogo lepše se uklapa sa crnim ivicama oko ekrana. Cena mu je i dalje ista.
 Njegovan OffLine Mobil poznavalac - Ned, 25. Okt 2015. 14:43
Korisnikov avatar
http://www.mtel.ba/webshop-proizvod/Telefon/Tesla-6/806

Valja li čemu taj Tesla? Evo ima u ponudi kod nas u Mtelu. Vrijedi li čemu?
599 poruka od Čet, 28. Jun 2007. 17:43
• Republika Srpska
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ
 Evindzer OffLine Prijatelj foruma - Ned, 25. Okt 2015. 15:53
Korisnikov avatar
Ne vidim da su mu naveli cenu.
Za oko 130-150 evra je više nego dobar, bar sudeći po specifikacijama. Sve preko toga je, po mom mišljenju, bacanje para.
 Njegovan OffLine Mobil poznavalac - Ned, 25. Okt 2015. 16:37
Korisnikov avatar
Cijena zavisi na koliko potpisuješ ugovor i na kojoj tarifi nazovimo miksu. Na primjer kod mene je pretplata 30 KM, i na dvije godine ga dobijam za 1 KM.
599 poruka od Čet, 28. Jun 2007. 17:43
• Republika Srpska
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ
 yocasylver OffLine Mobil manijak - Ned, 25. Okt 2015. 18:02
Korisnikov avatar
Ovo je srednja klasa,Telsa 9 treba da im bude premium model tako da ce biti sa mnogo jacim hardverom.Jedva cekam da ga vidim,mozda nas prijatno iznenade. :o :o
1235 poruka od Pet, 10. Okt 2008. 08:54
• Beograd : • Huawei Mate 10 Pro
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 161 Posta ]  Strana «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  » 

Index boarda » Mobilni telefoni » Ostali proizvođači » Ostali